| nama komponen | PPTC Fuse Resetable |
|---|---|
| Paket | Permukaan Gunung |
| Aku tunggu. | 0,05A |
| saya tersandung | 0,15A |
| Tegangan Pemblokiran DC Maksimum | 20V |
|---|---|
| Tegangan Balik Puncak Repetitif Maksimum | 20V |
| Arus Maju Rata-Rata Maksimum | 2A |
| Tegangan Maju Maksimum | 0,5V |
| Tegangan Pemblokiran DC Maksimum | 30V |
|---|---|
| Paket | DO-214AA ((SMB) |
| Tegangan RMS maksimum | 21V |
| Tegangan Maju Maksimum | 0,5V |
| Kisaran Suhu Pengoperasian Persimpangan | -55 hingga +150℃ |
|---|---|
| Tegangan Maju Maksimum | 0,5V |
| Arus puncak ke depan | 50A |
| Tegangan Pemblokiran DC Maksimum | 40V |
| Arus Maju Rata-Rata Maksimum | 2A |
|---|---|
| Tegangan Balik Puncak Repetitif Maksimum | 50V |
| Kisaran Suhu Pengoperasian Persimpangan | -55 hingga +150℃ |
| Paket | DO-214AA ((SMB) |
| Tegangan RMS maksimum | 42V |
|---|---|
| Arus Maju Rata-Rata Maksimum | 2A |
| Paket | DO-214AA ((SMB) |
| Tegangan Pemblokiran DC Maksimum | 60V |
| Kisaran Suhu Pengoperasian Persimpangan | -55 Sampai +175℃ |
|---|---|
| Tegangan RMS maksimum | 56V |
| Arus puncak ke depan | 50A |
| Tegangan Maju Maksimum | 0,8V |
| Tegangan Balik Puncak Repetitif Maksimum | 100V |
|---|---|
| Tegangan Pemblokiran DC Maksimum | 100V |
| Kisaran Suhu Pengoperasian Persimpangan | -55 Sampai +175℃ |
| Arus puncak ke depan | 50A |